Головна Освіта На струнах фестивалю «Дитинство скликає таланти»

На струнах фестивалю «Дитинство скликає таланти»

3017

1 червня – незмінне свято дітей, але щороку воно виражається по-різному. А все тому, що кожен дивиться на нього з висоти свого віку. Хтось щиро радіє омріяним канікулам, для когось приємно поласувати солодощами, подарованими в честь Дня захисту дітей, чи позмагатися в спритності з однолітками, дехто заглиблюється в спогади власного дитинства, інші спішать творити по-справжньому святковий настрій у вигляді пісенного чи віршованого вітання. Саме останніх щорічно збирає районний фестиваль «Дитинство скликає таланти». Цьогоріч Шацький будинок дитячої та юнацької творчості проводив його вп’яте.
Щирі вітання всім дітям звучали з вуст Сергія Карпука, голови Шацької районної ради, Людмили Єрофєєвої, начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА, Людмили Цевух, секретаря Шацької селищної ради, Олени Кропивник, начальника служби у справах дітей.

Концертна програма фестивалю була розмаїтою. Дует у складі Олени Скабук та Ангеліни Ващук (с. Мельники) піснею «Зачекай, моє дитинство» виразив жаль за швидкоплинністю часу, а Марина Гарчук та Крістіна Лошак (с. Пулемець) та вокальний ансамбль «Круть-Верть» (Шацький РБК) зізнались в любові до України.

Солісти Юлія Цвір (БДЮТ), Діана Гурко (с. Підманове), Анна Кот (с. Піща), Софія Фортуянова (с. Прип’ять), Надія Слюсарук (с. Світязь), Ольга Степанюк (с. Положево), Марія Черевко (с. Пульмо) та Соломія Сахарук (смт Шацьк) порадували глядачів цікавим репертуаром – від лірично-щемливого до жартівливого. Хореографічні колективи «Первоцвіт», «Барвінок» та учнів ЗОШ І-ІІ ст. с. Пехи продемонстрували сучасні танці «Черлідинг», «Попуррі-латинос» та «Стріт-денс».

Гумористи Олег Голядинець (с. Смоляри-Світязькі), Максим Гаврось та Марійка Сулім (смт Шацьк) додали сміхотливих іскорок до різнобарвної палітри фестивалю. Наймолодші учасники концерту – вокальна група «Дзвіночок» ДНЗ №1 «Росинка» розкрили світ дитинства в однойменній пісні, а Софія Дударчук, вихованка ДНЗ №2, зізналась в любові до вихователів. Богдан та Ангеліна Дибалюки, Іванна Шумук та Ірина Бегас (БДЮТ) читали поетичні рядки про яскраве літо, бажані канікули та найкращі миті дитинства. Підготували талановитих дітей до свята керівники Марина Хомич, Вікторія Дакало, Вікторія Ягодинець, Галина Хомяк, Євгенія Сіжук, Оксана Турич, Валентина Сидорук, Наталія Мойсеєва, Тетяна Божук, Валентина Васик, Валентина Демакова, Світлана Пех, Світлана Гурова, Аліна Віннічук, Майя Голядинець, Антоніна Сакевич, Тетяна Мелюх та Ніна Корець.

Анатолій Павлей, начальник гуманітарного відділу Шацької селищної ради, вручив грамоти учасникам фестивалю – кращим представникам освітніх закладів та БДЮТ. Продовжилась програма флешмобом від Валентини Демакової, до якого охоче приєдналися маленькі глядачі.
До фестивалю долучилися працівники Шацького відділення поліції, які підготували сюрприз. На чолі з Людмилою Гринь, інспектором ювенальної превенції сектору превенції Шацького відділення поліції, продемонстрували виставку спецтехніки, зброї та спецзасобів, зібравши навколо себе велику кількість дітлахів.

Викладачі Шацької ДЮСШ провели цікаві командні естафети, нагородивши дітей призами від підприємців Нелі Сацюк та Наталії Савчук. Незмінним солодким атрибутом свята було морозиво від спонсорів – підприємців Володимира Шума, Ольги Романюк, Валентина Шумика та Степана Натальчука. Перший крок літа – фестиваль «Дитинство скликає таланти» – подарував дітлахам сонячний настрій.

Ніна КОРЕЦЬ