Головна Освіта На Волині триває реалізація проєкту для молоді “Імпульс”

На Волині триває реалізація проєкту для молоді “Імпульс”

839

На Волині активно реалізовується проєкт для молодіжних працівників та працівниць “Імпульс”. Партнерами проєкту є дві організації – ГО «Great Idea» та ГО «Молодіжний центр «Нові крила», які охоплять 10 громад Волинської  області, серед яких і Володимир-Волинська міська територіальна громада.

У рамках проєкту будуть проведені базовий та спеціалізовані тренінги програми «Молодіжний працівник», а також адвокація молодіжної роботи. Партнерські організації уже визначали потреби та запити молоді у громаді з представниками органів місцевого самоврядування, молодіжними радами та самою молоддю. Ментор, який працюватиме протягом усього проєкту з громадою, провів першу зустріч для виявлення наявних проблем у впровадженні молодіжної роботи та планування подальшої спільної діяльності.

Проєкт розвиває молодіжну політику і робить можливим створення громадських ініціатив та об’єднань, спрямованих на розвиток молодіжної інфраструктури. А попереду ще більше ідей та ініціатив для розбудови майбутнього громад.

Проєкт “Імпульс” реалізовує громадська організація «Асоціація молодіжних працівників України» в рамках ініціативи «Молодіжний працівник», яка стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Зміст цієї статті та заходів проєкту не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.