Головна Освіта У Луцьку відбулось урочисте відкриття нового корпусу музичної школи №3

У Луцьку відбулось урочисте відкриття нового корпусу музичної школи №3

1558

Сьогодні відкрилася ще одна надзвичайна сторінка в історії Луцька, адже вперше за багато років в нашому місті був зведений новий корпус закладу художньої освіти – Луцької музичної школи №3. На урочисте відкриття завітали радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан, депутат міської ради Євген Ткачук, а також викладачі та вихованці луцької музичної школи №3.

Захід розпочався з привітання директора школи Людмили Герасимчук, яка подякувала усім причетним до будівництва корпусу музичної школи. У новому приміщенні обладнаний 8 навчальних класів і концертний зал з якісним світло-звуковим обладнанням, головною особливістю якої став рояль “Boston” виробництва “Steinway & Sons”.

“Сьогодні всі ми отримали чудовий подарунок. І це не просто подарунок, не просто приміщення – це інвестиція в майбутнє. Це перспективи, горизонти і нові можливості, що відкриваються перед нами”, – зазначила Людмила Герасимчук.

“Пригадую 2017, коли ми тільки приїхали сюди, тут не було нічого. Ми прийшли і побачили жахливі умови, в яких навчалися діти, і вирішили будувати новий корпус. Тоді це виглядало фантастично, однак, завдяки спільній командній роботі і прагненням, сьогодні ми відкриваємо цей зал. Мені теж не віриться, що відкриття сьогодні все ж сталося, але цей об’єкт був для нас знаковим, і ми поставили собі обов’язок завершити будівництво.

Дуже важливо приділяти увагу мистецькій освіті, зростання наших дітей, їх формування як особистостей, формування їх естетичних смаків. Сьогодні, відкриваючи цей зал, мені дуже приємно, адже я переконаний, що в найближчі десятки років тисячі маленьких жителів міста будуть вчитися тут музиці, мистецтву, рости як особистості “, – в свою чергу, зазначив Ігор Поліщук.

Також він підкреслив, що встановлений тут рояль – кращий в Луцьку.

Після для присутніх з класичними музичними творами виступили вихованці закладу.