Головна Освіта Найуспішніші випускники шкіл Луцької громади 2024 року отримали медалі

Найуспішніші випускники шкіл Луцької громади 2024 року отримали медалі

1133

Сьогодні на Театральному майдані Луцька відбулося урочисте вручення медалей випускникам місцевих шкіл. Сотні учнів зібралися на центральній площі, щоб отримати заслужені нагороди за високі досягнення у навчанні, активну участь в олімпіадах, конкурсах та шкільному житті. Цьогоріч золоті і срібні медалі отримали 245 найуспішніших і найстаранніших учнів, з них 209 — золотих та 36 срібних.

Привітати їх із першою сходинкою дорослого життя прийшли міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту освіти Віталій Бондар, директори шкіл, батьки, друзі, а також педагоги, які вкладали у своїх учнів знання та виховували їх саме такими, якими вони стали.

На початку церемонії відбулася хвилина мовчання, присвячена тим, хто віддав своє життя, захищаючи Україну від російських агресорів, адже завдяки мужності та самовідданості українських воїнів ми можемо стояти тут.

Після цього міський голова Ігор Поліщук звернувся до випускників, їхніх вчителів та батьків,

“Навчання в школі – надзвичайно важливий етап в житті кожної людини, адже це одна з основ подальшого розвитку та успіху. Я вітаю вас з тим, що цей період життя ви завершили на відмінно. Сьогодні ми відзначаємо тих, хто був найстараннішим, найдисциплінованішим, найпрацьовитішим. Якщо в подальшому житті ви збережете ці якості, то обов’язково станете успішними. Я дякую вчителям за те, що ви передавали свої знання, життєву мудрість та ділилися частинкою душі зі своїми учнями. Дякую батькам за настанови, допомогу та мотивацію дітей. Звичайно ж, дякую випускникам за старанність під час здобуття знань, які вони неодмінно використають у майбутньому. Велика вдячність Збройним Силам України за те, що в нашому рідному Луцьку можемо проводити такі приємні заходи та за відносно мирне життя у нашій громаді. Бажаю усім нам, щоб наступні кроки у нашому житті ми робили вже у мирній, успішній, процвітаючій державі. Перемоги та Божого Благословення Україні”, – сказав Ігор Поліщук.

Ця подія стала не лише важливим актом визнання зусиль учнів, а й свідченням їхньої сили духу та волі до навчання, навіть у найважчі часи.

Вітаємо медалістів з успішним закінченням навчання!

Бажаємо успіхів при вступі до закладів вищої освіти!

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)