Головна Освіта В Луцьку поліцейські проводять заходи з попередження дитячого травматизму на дорогах

В Луцьку поліцейські проводять заходи з попередження дитячого травматизму на дорогах

1621

Першочергово приділяють увагу тим навчальним закладам, які розташовані поруч з магістралями, ділянками підвищеної аварійності, дорогами з насиченим рухом транспорту.

Сьогодні ювенальні поліцейські відвідали 5 та 7 школи міста Луцька. Тут дітям нагадали про неухильне дотримання правил дорожнього руху, провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди, поспілкувались і з вчителями.

Поліцейські проводять заходи з попередження дитячого травматизму на дорогах

Поліцейські пропонують створювати при школах так звані групи «дорожніх патрулів» з числа адміністрації навчальних закладів та учнівської молоді старшої ланки для проведення  систематичної роботи з попередження дитячого травматизму на дорогах. Наразі такі пропозиції сприймаються позитивно, адже всі розуміють, як важливо, аби діти повертались зі шкіл цілими й неушкодженими.

Поліцейські проводять заходи з попередження дитячого травматизму на дорогах

Крім того, ювенальні поліцейські та поліцейські офіцери громад проводять робочі зустрічі із представниками органів місцевого самоврядування, органів освіти, об’єднаних територіальних громад, служб у справах дітей та громадськістю по всій області. Під час зустрічей обговорюють питання безпеки дітей на дорогах та напрацьовують заходи, покликані підвищувати свідомість учасників дорожнього руху.

Нагадуємо телефони довіри, які повинні бути записані в усіх дітей, аби вони в разі потреби знали, куди звернутись по допомогу:

–           Національна поліція України 102;

–           Національна дитяча “гаряча лінія” 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00 до 20.00);

–           Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335;

–           Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;

–           Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 76;

–           Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

Сектор комунікації поліції Волинської області