Головна Освіта Розпочалася реєстрація для участі в ЗНО-2019

Розпочалася реєстрація для участі в ЗНО-2019

7959

З 5 лютого до 25 березня 2019 р. триватиме реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року.

Зокрема, для різних категорій учасників передбачено відмінності у здійсненні процедури реєстрації:

–        випускники закладів загальної середньої освіти 2019 року, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійно-технічної та вищої освіти І-ІІ рівня акредитації, які в поточному навчальному році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, проходять реєстрацію за місцем навчання до 18 березня;

–        випускники минулих років можуть реєструватися самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua), або за допомогою працівників реєстраційно-консультаційного пункту до 25 березня.

Реєстраційно-консультаційний пункт Волинської області розташований за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка, 31, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти,         каб. 28. Контактний телефон (0332) 24-22-25. Години роботи: понеділок – п’ятниця 09³º-16³º (перерва: 13ºº-14°º).

Для проходження реєстрації необхідно підготувати:

  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові);
  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см.
  • за необхідності інші документи:
  • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО № 086-3/о – для осіб з особливими потребами;
  • документ про зміну прізвища, імені, по батькові – для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних;
  • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації – для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою.

Для учасників які не складають ДПА у формі ЗНО до комплекту документів додати:

  • копію атестата про загальну середню освіту (для випускників минулих років), або довідку з місця навчання (для студентів (учнів) коледжів, технікумів, училищ, які складатимуть ЗНО-2019 лише для вступу до закладів вищої освіти).

Інструкції щодо послідовності дій при реєстрації на ЗНО 2019 року розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти:

  • для випускників шкіл 2019 року, а також учнів, студентів закладів професійно-технічної та вищої освіти І-ІІ р. а., які в складатимуть ДПА у формі ЗНО: http://testportal.gov.ua/procedura/;
  • для випускників минулих років: http://testportal.gov.ua/proceduravipusknikiv/

УВАГА! Вносити зміни до реєстраційних даних можна до кінцевого терміну реєстрації – 25 березня. Додаткового терміну для зміни реєстраційних даних у 2019 році не передбачено.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який буде надіслано учаснику Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти на адресою, зазначеною в ході реєстрації, або до закладу освіти, де навчається учасник зовнішнього оцінювання.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Центр ЗНО та моніторингових досліджень Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.