Головна Освіта Розпочалось висунення кандидатів на стипендію «Майбутнє Володимира»

Розпочалось висунення кандидатів на стипендію «Майбутнє Володимира»

2861

“Відповідно до рішення міської ради від 01.10.2021 року № 10/8 «Про затвердження Положення про призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира» з 01 квітня по 01 червня 2022 року відбувається висунення кандидатів для призначення стипендій міської ради”, – повідомляє управління з гуманітарних питань міськвиконкому.

Стипендії призначаються жителям Володимир-Волинської територіальної громади віком від 18 до 35 років (включно): студентам вищих навчальних закладів, працівникам установ, організацій та підприємств міста, викладачам, спортсменам, громадським діячам які внесли особистий внесок у розвиток виробництва, науки, освіти, культури, спорту громади, ведуть активну громадську роботу.

Кандидатами на нагородження стипендією можуть бути громадяни України, які зареєстровані, проживають, навчаються або працюють на території Володимир-Волинської міської територіальної громади протягом останніх двох років (та можуть надати відповідні підтверджуючі документи), які виявили особливі успіхи у: навчанні та науковій діяльності, краєзнавчій роботі, творчо-мистецькій роботі, спортивно-масовій роботі, трудовій та громадській роботі.

Висунення кандидатів для призначення стипендій відбувається: керівниками установ, організацій та підприємств громади, радами навчальних закладів, органами студентського самоврядування, трудовими колективами, інститутами громадянського суспільства, місцевими осередками політичних партій, депутатами міської ради.

Ініціатор, який подав кандидатуру на здобуття стипендії, надсилає до відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради (вул. Ковельська, 129, ІІ поверх) наступні документи:

 • подання, в якому визначаються особливі досягнення кандидата згідно з розділом ІІІ Положення про призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира» (зразок подання додається);
 • витяг з протоколу засідання ради, органу студентського самоврядування, трудового колективу, інституту громадянського суспільства, місцевого осередку політичної партії про висунення кандидата на здобуття стипендії (для депутатів міської ради – офіційний лист звернення);
 • характеристика на кандидата;
 • копії нагород (дипломи, сертифікати, почесні грамоти тощо);
 • копії патентів на винахід, публікацій у виданнях, збірок власних творів тощо (за наявності);
 • відомості про успішність, якщо кандидат є студентом навчального закладу;
 • копії паспорта;
 • копія ідентифікаційного коду;
 • довідку з установи банку щодо рахунку в національній валюті;
 • підтверджуючі документи щодо реєстрації, проживання, навчання або місця роботи на території Володимир-Волинської міської територіальної громади протягом останніх двох років;
 • згоду кандидата на обробку персональних даних.

Документи повинні бути завірені підписом особи або керівника організації, установи чи підприємства, що висунула кандидата на призначення стипендії та, за наявності, засвідчені печаткою.

З Положенням про призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира», яке затверджене рішенням Володимир-Волинської міської ради від 01.10.2021р. № 10/8 можна ознайомитись на офіційному сайті Володимир-Волинської міської ради – www.volodymyrrada.gov.ua. Телефон для довідок – 23628.

Джерело