Головна Освіта Старт ЗНО у Володимирі: явка учнів на тестування склала 70 відсотків

Старт ЗНО у Володимирі: явка учнів на тестування склала 70 відсотків

1671

За інформацією управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради участь у тестуванні з української мови та літератури взяли 70,1 % випускників шкіл від загальної кількості зареєстрованих.

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у Володимирі-Волинському зареєструвались більше 850 осіб. Усі учасники ЗНО були допущені до пунктів тестування, ознак гострих респіраторних захворювань у випускників не зафіксовано.

Пункти тестування розпочали роботу вчасно, порушень щодо процедури проходження  зовнішнього незалежного оцінювання виявлено не було, нестандартних ситуацій теж не сталося.

Зазначимо, що наступне ЗНО відбудеться 9 липня – випускники писатимуть тести з історії України (школи №2, 5 і 3).

Як відомо, президент Володимир Зеленський підписав закон про звільнення учнів 11-их класів від обов’язкової ДПА. Випускники шкіл, які в цьому році не планували вступати до закладів вищої освіти України, можуть отримати свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти без складання ЗНО.

Водночас, згідно з законом, учні, які завершують навчання у закладах середньої освіти, мають право за власним бажанням пройти ДПА, зокрема у формі зовнішнього незалежного оцінювання.