Головна Освіта У Ковелі 50 старшокласників долучилися до написання неформального диктанту

У Ковелі 50 старшокласників долучилися до написання неформального диктанту

1512

Днями у Ковелі просто неба відбувся неформальний диктант, який організував молодіжний центр “Місто ідей”.

50 учнів 9-10 класів виявили бажання перевірити свої сили та рівень знань. Ініціював захід волонтер Савелій Русаков. У приміщенні панувала особлива атмосфера: лунала музика від талановитих співаків – аматорів Анастасії Книш та Дмитра Мікилюка, усіх учасників пригостили смачними круасанами від французької пекарні “Франс.уа” та солодощами від кав’ярні “Coffee Dali”.

Троє переможців, які не допустили жодної помилки та написали диктант бездоганно – без єдиного виправлення, отримали грошові винагороди від кав’ярні”Coffee Dali” та інформаційного партнера “Ковель online”.

10 авторів кращих робіт нагородили сертифікатами від мережі ресторанів “Classic”, а наступній десятці учнів подаровано брендові магнітики на згадку про неформальний диктант від студії “Print+”.

«Нам приємно, що усі учасники проєкту задоволені і щасливі. Все пройшло круто», – розповідають Савелій Русаков та Руслана Ятчук.

Савелію та Руслані: “Це все їх заслуга і вони – неймовірні молодці “.

Спасибі волонтерам Ангеліні Махнюк та Денису Макарчуку за допомогу в проведенні заходу,. педагогам Світлані Верчук та Катерині Макарук – за професійну підтримку, диктування тексту та перевірку робіт, Олександру Фомуку – за гарні світлини із заходу..

Молодіжний центр “Місто ідей”