Головна Освіта У Ковелі відкрили інтерактивний клас безпеки для навчання школярів

У Ковелі відкрили інтерактивний клас безпеки для навчання школярів

1567

Сьогодні на базі пожежно-рятувальної частини у Ковелі провели перший урок для школярів у новоствореному інтерактивному класі безпеки. Це унікальний та поки єдиний простір на теренах Волині, де діти зможуть дізнаватися про безпеку за допомогою спеціального устаткування.

Начальник ОВА Юрій Погуляйко відвідав лекцію та оглянув клас безпеки. Тут є симулятори праски, духової шафи, мікрохвильовки, будинку, де є декілька джерел виникнення пожежі, макети мін, форми рятувальників для дітей тощо.

Таким чином юні жителі Ковеля та Ковельського району вивчатимуть правила пожежної і мінної безпеки, цивільного захисту, надання домедичної допомоги, а також ознайомлюватимуться з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Ідея у створенні класу безпеки належить волинським рятувальникам. Їх підтримали у Польщі, а згодом Генеральне консульство Республіки Польща та 2-ий державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Волинській області (м. Ковель) втілили ініціативу у життя.

Юрій Погуляйко подякував усім, хто реалізував цей проект та вручив обласні відзнаки генеральному консулу Республіки Польща в Луцьку Славоміру Місяку та рятувальнику, який проводить заняття учням Богдану Чимбуру.

«Також вдячний кожному, хто долучився до створення такого класу. Адже ті знання та базові навички, які отримують діти, навчаючись тут –  надзвичайно важливі. Особливо в умовах воєнного стану, коли знання буквально рятують життя», – зазначив очільник області на своїй сторінці у фейсбуці.