Головна Освіта У Ковелі відновив свою роботу уже дванадцятий дитсадок

У Ковелі відновив свою роботу уже дванадцятий дитсадок

982

Сьогодні ще один дитсадок у Ковелі – №3 зустрів малечу. “Теремок” деякий час “квартирувався” в одному із ЗДО міста. Там працювало лише дві групи. Нині ж – утричі більше. Майже 90 діток отримали можливість здобувати дошкільну освіту в третьому садку.

Директор Наталія Сидорук розповідає, що у своєму приміщенні у них не було змоги облаштувати найпростіше укриття. З цим допоміг власник сусідньої будівлі. Він надав підвал, де зробив невеликий ремонт, та дозволив користуватись приміщенням, електроенергією, теплом безкоштовно.

За рекомендацією ДСНС обладнали укриття ще одним аварійним виходом. Також тут уже є меблі, вода, протипожежний куточок, місце для медсестри, встановлено вентиляцію. Все необхідне, аби дітки були в безпеці під час тривоги.

– Щиро дякую від себе особисто, колег, батьків, наших вихованців Петру Мякоті за його добрий жест, за те, що він пішов нам назустріч. Усі уже дуже скучили за садком, за нашим затишком, зустрічами, рідним колективом. І сьогодні батьки розповідали, що дітки з таким бажанням збирались у свій садочок, як ніколи, – наголосила Наталія Іванівна.

Уже 12 ЗДО працюють у нашій громаді. Їх мають змогу відвідувати майже тисяча сто маленьких мешканців. Отак крок за кроком у Ковелі пристосовуються до реалій сьогодення.

У більшості шкіл діти теж навчаються очно. Крім того, триває капітальний ремонт приміщення тиру ліцею №8 під стаціонарне укриття для цього закладу та сусідньої школи №5. На експертизі – проєктно-кошторисна документація на будівництво укриття для ліцею №1, розробляється проєкт для школи №2.