Головна Освіта У навчальних закладах Володимира презентували роботу молодіжного та соціального центрів

У навчальних закладах Володимира презентували роботу молодіжного та соціального центрів

937

Протягом минулого тижня працівники Володимирського молодіжного центру проводили презентацію своєї роботи серед навчальних закладів громади. У ліцеї №5 ім. Анатолія Кореневського до презентаційного заходу долучився представник центру соціальних служб, який також представив роботу свого закладу.

Директорка молодіжного центру Маргарита Приймачук та фахівчиня по роботі з молоддю Вікторія Смолярчук зацікавлювали школярів та студентів приязною атмосферою, яка панує у центрі та цікавими ініціативами. Розпочинали презентацію із гри-руханки «Бінго», потім розказували та демонстрували заходи, які відбувалися у приміщенні, котре колись було гардеробом районного будинку культури. А насамкінець перевіряли, чи закріпили знання слухачі інтерактивною грою “Kahoot”.
Фахівець з соціальної роботи центру соціальних служб виконавчого комітету Володимирської міської ради Ігор Подкопаєв також розповів учням 9-11 класів ліцею №5 про те чим займається установа, окремо зупинившись на темі запобігання й протидії домашньому насиллю.
Протягом заходів старшокласників запрошували пройти опитування щодо покращення роботи молодіжного центру. Долучитися до опитування можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOYgIfdsmuSSTtIP_t6kk9g2jlC6BlPWo8kE7DcTeHLWDLDg/viewform