Головна Освіта У Шацькій школі-гімназії працює гурток робототехніки

У Шацькій школі-гімназії працює гурток робототехніки

3305

Робототехніка – це неймовірно цікавий та визнаний у світі спосіб практичного вивчення точних наук за допомогою конструювання та програмування справжніх роботів.

За кошти Шацької селищної ради було придбано набір LEGO MINDSTORMS Education EV3 для гуртка «Робототехніка». Цей гурток працює на базі «НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія смт Шацьк» під керівництвом Юрія Мишака. Разом з учасниками гуртка було продемонстровано модель і принцип роботи робота, сконструйованого дітьми, для учнів 9-А класу.

Процес навчання у гуртку моделює роботу програмістів, інженерів та науковців, готуючи дітей до вибору майбутньої професії у високотехнологічних та наукоємних галузях, попит на які росте в усьому світі.

Діти вчаться успішно працювати в команді, розвивають творчі та конструкторські здібності, комунікативні навички, із задоволенням навчаються і створюють свій власний світ – від автоматизованої іграшки до складного робота.

А ще вихованці гуртка братимуть участь у змаганнях, виставках, конкурсах, які проводитиме Волинська обласна Мала академія наук.

Наш кор.