Головна Освіта У Шацьку дошкільнята попрощалися з дитсадком

У Шацьку дошкільнята попрощалися з дитсадком

3039

В Шацькому дошкільному навчальному закладі №2 смт Шацьк (завідувачка Тетяна Гінчук) відбулося випускне свято. Дошкільнята попрощалися з дитсадком, в якому росли, міцніли, здобували знання, навички, вчилися співати, танцювати, творити, бути ввічливими і поважати старших. На свято в міський Будинок культури прийшли не галасливі малюки, а поважні і виховані діти, які своїми творчими виступами показали, що готові йти до школи. Їхні маленькі досягнення – це велика заслуга вихователів Лариси Гінайло і Нелі Штандер.

Нарядні вбрання, святкові зачіски у дівчаток, усмішки дітей, сльози батьків, квіти, теплі слова – все свідчило про те, що цього дня для всіх присутніх відбувалася особливої ваги подія. Діти адресували слова вдячності рідному садочку і всім працівникам, які їх навчали, годували, доглядали. На сцені дошкільнята співали пісні, танцювали – цього їх навчила музичний керівник закладу Тетяна Мелюх.

Вітали винуватців свята старшокласники ЗОШ І-ІІ ст. смт Шацьк та молодші вихованці дитсадка, які віднині стануть дошкільнятами. Теплі слова дітям, які стали для неї рідними і з якими важко розлучатися, адре-сувала завідувачка Тетяна Іванівна. Від батьків подякував вихователям і всім працівникам дитсадка священик Володимир Гичка, син якого також цьогоріч є випускником.

Свято випускного продовжилося на подвір’ї, де на дітей чекали аніматори святкового агентства «Джеральдіна» з смт Шацьк, веселі ігри, розваги та бульбашкове шоу.

Мирослава ЦЮП’ЯХ