Головна Освіта У трьох закладах професійної освіти Волині оновлять майстерні

У трьох закладах професійної освіти Волині оновлять майстерні

1093

Міністерство освіти і науки України визначило перші 72 профтехи, де навчатимуть професій для відбудови країни, три з них – волинські. Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко на своїй сторінці у фейсбуці.

Зокрема, навчальні заклади області отримають 26,1 млн гривень державних коштів на оновлення приміщень у межах проєкту «#100 майстерень».

А саме:

  • Володимир-Волинський центр професійної освіти;
  • Луцьке вище професійне училище;
  • Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури.

«Уже наприкінці весни у закладах розпочнуть масштабні оновлення приміщень, а в наступному навчальному році в них зможуть здобувати освіту всі охочі. До фінансування на ремонт майстерень, окрім державних коштів профтехи залучатимуть й кошти партнерів», – зазначив очільник області.

Нагадаємо, метою проєкту «#100 майстерень» є оновлення майстерень закладів професійної освіти, які допоможуть учням ефективно і якісно навчатися найбільш потрібних професій для країни.

Вигляд майбутніх майстерень розробить МОН спільно з урбан-бюро «BigCityLab». Це дасть змогу зробити приміщення інноваційними, технологічними та зручними для навчання. Також спільно з дизайн-бюро «Spiilkа» МОН оновить дизайн сайтів профтехів.