Головна Освіта Учні ліцею №3 поспілкувались зі штаним інженером GOOGLE зі Сан-Франциcко

Учні ліцею №3 поспілкувались зі штаним інженером GOOGLE зі Сан-Франциcко

2218

З ініціативи Центру професійного розвитку педагогічних працівників 8 грудня для старшокласників ліцею №3 був організований відеодіалог за участю штатного інженера компанії GOOGLE  Віталія Тимчишина. Навчання проводилося  45 мовами  за підтримки 400 партнерів та 200 вчителів з усього світу і тривало одну годину.

Вибір закладу для проведення заходу був не випадковим, адже 36 років назад Віталій переступив поріг школи №3, де навчався протягом декількох місяців. Але хороші спогади про заклад сприяли його вибору для проведення відеомоста.

Працюючи за кордоном, Віталій не перестає дбати  про Україну через реалізацію конкретних справ, які допоможуть молоді знайти свій талант і природний шлях розвитку для презентації себе світові.

Відповідаючи на запитання старшокласників та вчителів інформатики Ірини МартинюкОлександра Ткачука, лектором були запропоновані певні алгоритми дій у пізнанні мов програмування, зроблені акценти на важливості  діалогічної взаємодії зі світом, постійного навчання, вміння працювати в команді, відчувати свою причетність і відповідальність за справу.

Віртуальна зустріч стала для ліцеїстів важливим  мотиватором  під час вибору різних професій, які виникають у сучасному світі. Адже викликом сьогодення є виховання у собі постійного прагнення до навчання, вивчення і навіть переучування. Перенасичений інформацією світ змушує нас вміти вибирати головне і правдиве, адаптуватись і змінюватись.

Консультантка Мирослава Стольницька