Головна Освіта В Ковелі відбувся фестиваль “Золоте зер­нятко”

В Ковелі відбувся фестиваль “Золоте зер­нятко”

3386

Нещодавно в м. Ковель, в  обласному санаторії матері і дитини «Турія», відбувся обласний фестиваль творчості дітей села «Зо­лоте зернятко».

В ньому традиційно взяли участь маленькі і юні таланти віком від 5 до 18 років (всього 125 дітей) – мешканці сільських населених пунктів Волині. Відмінно підготовленими і з якнайкращими перед­чут­тями їздили підкорювати волинську сцену і дзвінкоголосі дів­чатка з с. Мельники Шацького району Світлана Постернак, Ва­лентина Постернак, Зоряна Заяць, Мар’яна Крат. З-поміж великої кі­лькості учасників вони – учні Шацької дитячої музичної школи – своїми вис­ту­пами завоювали особливу прихильність глядачів і вик­­ликали схвальні відгуки в журі. Пісні «Сопілочка», «Весна» та «Ой, горе тій чайці», з душею виконані відповідно солістами Ва­лен­­тиною, Зоряною і Світ­ла­ною, а також «Ой ти, калинонько» у ви­­ко­нанні тріо «Лісова пісня», при­­вели юних співачок до сп­равжнього п’єдес­талу слави. Так, за вис­­нов­ком журі, лауреатами фес­тивалю стали Зоряна Заяць (І місце), Валентина Постернак і тріо «Лісова пісня» (ІІ місце). Най­ви­щого звання – володар гран-прі – була удостоєна Світлана Пос­тернак.

Викладачі вокалу Ольга Цюпяшук та Інна Шаповалова пишаю­ться своїми здібними ученицями, покладаючи на них великі надії в майбутньому. За сприяння в організації поїздки дітей на фес­ти­валь керівництво музичної школи вдячне відділу культури Ша­цької РДА.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.