Головна Освіта В Шацьку відбулася загальношкільна учнівська конференція

В Шацьку відбулася загальношкільна учнівська конференція

2860

В нашій школі постійно проводиться багато цікавих позакласних за­ходів. Нинішній навчальний рік не став винятком. 17 вересня тра­диційно відбулась загальношкільна учнівська конференція, на якій голова учнівського комітету Анна Пилиповець представила  звіт роботи за 2013-2014 навчальний рік. А 23 вересня в нав­ча­льному закладі відбулися вибори до учнівського комітету. Їм пере­ду­вала зустріч із кандидатами на посаду голови учкому і зна­йомство з їх передвиборними програмами. Засідала виборча ко­місія, учні голосували заготовленими наперед бюлетенями. Все було як на справжніх виборах. Головою учкому на наступні 2 роки стала Іванна Занюк, учениця 9 класу, яка отримала перемогу бі­льшістю голосів.

Щороку 27 вересня Україна відзначає Всесвітній день туризму (за­початковане в 1979 році Ге­неральною асамблеєю Всес­віт­ньої туристичної організації). З на­годи цього свята 26 ве­ресня у ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Світязь на те­риторії спор­тивного майдан­чика школи було проведено туристичні змагання. Захід було організовано з метою військово-пат­ріотичного вихо­вання учнівської молоді, попу­ля­ри­за­ції військово-спор­тивного туризму, пропаганди здоро­вого способу життя се­ред учнів, формування практичних вмінь та навичок ви­живання у екстремальних ситуаціях, органі­зації доз­вілля школярів. До участі залучилися учні 1-7 і 11 класів (в цей час учні 8-10 класів здійснювали ту­ристичну екс­курсію Карпатами). На свято були зап­ро­шені Євген Цвид та Людмила Захарченко, постійні гості нашої школи, ту­ризм у житті яких займає вагоме місце. В програму дня були включені частування учнів ко­за­ць­ким кулішем, майс­тер-клас із встановлення намету, в’я­занню вузлів, переп­раві через перешкоди за допомогою «маятника». Учні 1-4 класу разом з Миколою Морозюком були залучені до ту­рис­тсько-спортивної естафети, в якій відзначились Мак­сим Герасимик (1-Б кл.), Максим Верчук (1-А кл.), Да­вид Носуліч (2 кл.), Ян Федун (3 кл.) та Діана Де­нисовець (4 кл). Учні 5-7 класів про­де­монстрували своє вміння розпалювати вогнище на швид­кість. Пе­ре­мож­цями в цьому конкурсі стали учні 7 класу (класний керівник Ганна Редько).

Надійними помічниками і організаторами майстер-класів стали учні 11 класу, які у стінах школи набули чималого досвіду еко­логічної, туристичної та спортивної роботи. Багато з них є пере­мож­цями ра­йонних і учасниками обласних змагань та олімпіад з фізичного ви­ховання. Впродовж 4 років були членами екологічної агітбригади «Джерело» із своїм класним керівником Ларисою Бобилевою, обійшли всі цікаві куточки нашого району, здійснили не одну ту­рис­­тичну поїздку по Україні.

По закінченню, ставши в коло під звуки гітари Євгена Михай­ло­вича, заспівали пісню, адже відомо, що жоден туристичний похід не закінчується без неї. Нагородою для всіх учасників став хо­ро­ший настрій та море позитивних емоцій, – ділиться інформацією Анна ЗОТОВА, голова інформаційної служби школи.