Головна Освіта В Шацьку відбулися ту­ристичні змагання

В Шацьку відбулися ту­ристичні змагання

2076

Традиційними вже стали ту­ристичні змагання, прис­вя­чені Всес­вітньому дню ту­ризму у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піща. Цьо­горіч ту­ристи школи на чолі з класними керівниками ви­рушили за новим маршрутом в урочище «Ковальове», де на них чекав організатор заходу, вчитель фізичної культури Анд­рій Мельник, в неда­лекому ми­­ну­лому керівник турист­сь­ко-краєзнавчого гуртка. Пер­шими по­мічниками у підготовці проведення свята були Іван Цевух, Во­ло­ди­мир Смальчук та Павло Рибін.

Учні початкової ланки ми­лу­валися красою осіннього лісу, зби­рали гриби, смакували салом, печеним на вогнищі, а ще … вбо­лівали за своїх стар­ших друзів. Школярі 5-11 класів по­ка­зу­вали свою спритність та майстерність у туристичній ес­тафеті та конкурсі кашо­ва­рів, без якого ніколи не відбу­ває­ться свято. От тільки журі не змогло визначити кращих ку­ховарів, адже ст­рави в усіх напрочуд вдалися дуже смач­ними. А от пе­ре­мож­цями ту­рис­­тичних змагань-2014 ста­ли учні 7 та 9 класів, від­по­від­но до вікових категорій. П’ятик­ласники здивували всіх своєю майстерністю та винахід­ли­вістю – побудували лісовий бу­­­диночок, в якому так всім хоті­лося сфотографуватися на згадку.

Відпочилі, з повними рюк­за­ками задоволення та ко­шич­ками гри­бів діти поверталися до­дому, – повідомляють ко­рес­­пон­денти школи.