Головна Освіта В Шацькому районі пройшов огляд художньої самодіяльності

В Шацькому районі пройшов огляд художньої самодіяльності

3579

Щороку у школах району проходить огляд художньої самодіяльності учнів «Дивосвіт дитячих талантів». Першими цьогоріч звітували на сільській сцені учні ЗОШ І-ІІ ст. с. Підманове. Порадіти за талановитих вихованців школи приїхали начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Єрофєєва, а також методисти установи – Галина Янчук та Катерина Редько.

Завдяки творчій, вмілій та наполегливій співпраці керівників школи – директорки Олени Герасимук, її заступниці Оксани Цвид та педагогічного колективу, батьківської громадськості, концерт пройшов на дуже пристойному рівні. У виступах були задіяні усі класи, в яких діти зуміли на повну розкрити свої різноманітні творчі таланти.

Зачаровували глядачів та гостей пісні у виконанні п’ятикласниці Віри Брусько, третьокласниці Діани Гурко, тріо третьокласників у складі Артема Порви, Мар’яни Плейтух та Миколи Денисовця, дуету у складі Діани Гурко та Таїсії Сахарук, тріо Віри Брусько, Олесі Прокопчук та Наталії Прови.

До сліз розчулив глядачів виступ учня 9 класу Андрія Цвида з репом «Дитяча образа», за що йому окремо після концерту публічно подякувала Людмила Єрофєєва. Не менш талановитими були виступи Злати Носуліч (гра на бандурі), танцювальний флешмоб учениць 8-9 класів, «Танець джентльменів» у виконанні другокласників та першокласників. Багатьох присутніх у залі змусив задуматись над сьогоденням вірш «До українців», який прочитав Віктор Баранов. Досхочу насміялись і з гумористичних сценок «Коли бабусі не спиться» та «Мама за комп’ютером», частівок у виконанні квартету Анастасії Пех, Олени Сороки, Вероніки Носуліч, Мар’яни Омельчук, та гуморесок у виконанні Максима Тімошкіна «Чому я спізнився?», Артема Порви «Як мені усе набридло», котрі засвідчили: в сільських школах таки ростуть неперевершені артисти. Звучав з вуст шкільних артистів – Христини Мельничук та Юлії Цвір – відомий саундтрек до першого україномовного серіалу «Школа» («Там, де ми є» групи «Антитіла»). Вдало переспівав дівчачий квартет всесвітньо відомий хіт «Despasito» українською мовою. А на завершення творчого звіту оптимістично та життєствердно зазвучала пісня «Хай радіють усі!».

Після концерту подякувала усім учасникам творчого звіту, його безпосереднім організаторам та Олені Герасимук Людмила Єрофєєва, відзначивши ще й творчі роботи дітей на виставці декоративно-прикладного мистецтва, яку розгорнули перед сценою.

Віта ШЕПЕЛЯ