Головна Освіта В Волинській області презентували Освітній хаб

В Волинській області презентували Освітній хаб

2061

Під час наради, що проходила під керівництвом міністра освіти й науки України Сергія Шкарлета 9 листопада, відбулась презентація Освітнього хабу Волині, де безкоштовно навчають IT спеціальностям та робочим професіям, українській та англійській мовам, надають психологічну та емоційну підтримку, допомагають в освоєнні найзатребуваніших серед роботодавців навичок.

Проєкт Освітній Хаб Волині реалізується Міністерством освіти і науки України, Інститутом модернізації змісту освіти, Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, в межах проєкту «Трамплін до рівності», що імплементується Фондом ООН у галузі народонаселення, UNFPA у партнерстві з Офісом Віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та БО «Бітрут Академія» за фінансової підтримки Швеції.

«Освітній хаб Волині», перш за все, сприяє українцям, які вимушено перебувають на території Волинської області в цей непростий час, визначитись та опанувати нові професії, та ті навички, які допоможуть їм в отриманні роботи або відкритті власної справи задля можливості матеріально забезпечувати себе та свою сім’ю», – заявив начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Входить до мережі Українських Освітніх Хабів, яка визначена Міністерством освіти і науки України пріоритетним проєктом у сфері освіти під час війни, яку розв’язала рф.
«Ми дуже вдячні керівництву області та начальнику обласного управління освіти Людмилі Плахотній, які всебічно допомагають діяльності Хабу. Тому ми змогли якісно організувати не тільки процес навчання, але і для дітей, як переселенців, так і місцевих мешканців багато інших активностей: спікінг-клаби з української та англійської мов, майстер-класи, екскурсії та інші цікаві та корисні заходи» – повідомив радник Ддректора Інституту модернізації змісту освіти Станіслав Куценко.
Сайт мережі Українських Освітніх Хабів: www.eduhub.org.ua

Телеграм-канал Освітнього Хабу Волині: https://t.me/osvitniyhubvolyn

Адреса Освітнього Хабу Волині: 43000 Волинська область, м.Луцьк, вул.В.Винниченка, 31, ауд. 41, 44.

Координаторка Освітнього Хабу Волині: Наталія Журавльова, malina.lgu@gmail.com