Головна Освіта Відбулось засідання Володимирської освітянської комісії

Відбулось засідання Володимирської освітянської комісії

1723

30 жовтня відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, спорту і міжнародного співробітництва у складі її голови Костянтина Зінкевича, а також депутатів Романа Горошкевича та Вячеслава Петрука.

На порядку денному стояло 9 питань. Деякі з них стосувались фінансування одного з військових підрозділів, змін до програм розвитку туризму та міжнародного співробітництва.

Окремим рішенням підтримано присвоєння відзнаки Володимирської міської ради «За заслуги перед містом» викладачці Володимирської дитячої художньої школи імені Миколи Рокицького Ірині Надюковій – за її вагомий особистий внесок у збереження та збагачення культурної спадщини, розвиток образотворчого мистецтва, активну просвітницьку діяльність на благо громади.

Депутати проголосували за затвердження технічної документації щодо проєктів землеустрою для ДЮСШ та релігійної громади Святих Йоакима та Анни Луцької дієцезії Римсько-Католицької церкви. Не підтримали надання дозволу на розроблення детального плану території частини вулиці Котляревського.

Депутати підтримали виділення коштів на встановлення системи оповіщення у ЗДО сіл Заріччя та Суходоли, облаштування укриття у ЗДО № 1, придбання сушильної машини для ЗДО № 7, поточний ремонт вестибюлю та сходів І поверху, виставковий зал на ІІ поверсі, освітлення експозиційних вітрин та кімнат Володимирського історичного музею, капітальний ремонт бігових доріжок спортивного ядра стадіону «Олімп» тощо.

Керівник спортивного клубу «Любарт» Володимир Подзізей спільно з військовим, тренером закладу Ігорем Скучинським прийшли на засідання, щоб відстояти свій бюджетний запит на виділення цьому закладу понад 78 тисяч гривень для придбання тренажера, аргументувавши потребу тим, що у клубі проходять постійну реабілітацію чимало військових.

Директорці ліцею № 5 Ірині Костюк довелось навести не один аргумент, аби переконати депутатів щодо необхідності виділення коштів на поточний ремонт 3D- та STEM-лабораторій, керівниця дитячого садка № 7 Лариса Вяльцева була змушена доводити, що дошкільний заклад, який розташований за лічені метри від автодороги з інтенсивним рухом, потребує ремонту огорожі.

Члени комісії підтримали виділення коштів на придбання комп’ютерного обладнання, а також 25 комплектів військової форми для предмета «Захист України» Міжшкільному ресурсному центру. Натомість порадили відкоригувати бюджетний запит цієї ж установи на придбання легкового автомобіля у бік збільшення з 250 до 500 тис. грн.

Рекомендували не виділяти 170 тис. 184 грн на поточний ремонт кабінету № 14 у приміщенні музичної школи, а також 80 тис. грн на виготовлення ПКД та технічного обстеження однієї з будівель на території художньої школи.