Головна Освіта Випускники факультету психології Волинського національного університету отримали дипломи магістрів

Випускники факультету психології Волинського національного університету отримали дипломи магістрів

2057

Випускники факультету психології ВНУ отримали дипломи магістрів

Вчора, 19 січня 2022 року, заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук взяла участь в урочистостях з нагоди випуску магістрів найбільшого вишу області та вручила дипломи випускникам-магістрантам факультету психології ВНУ.

Упродовж останніх днів випускники-магістри Волинського національного університету імені Лесі Українки отримують дипломи та вітання із успішним завершенням навчального етапу свого життя. Попереду – професійне самовизначення та реалізація отриманих знань, адже диплом про вищу освіту є фундаментом для майбутньої праці, – зазначає у напутньому слові ректор ВНУ Анатолій Цьось.

За дорученням очільника області Юрія Погуляйка, його заступниця Людмила Тимощук привітала випускників факультету психології ВНУ та спільно із ректором університету і деканом факультету Тамарою Дучимінською вручила дипломи магістрам.

«Щиро вітаю випускників факультету психології з цією значимою подією! Впевнена, що усі ви незабаром поповните лави фахівців у нашій області та за її межами. Легкого та успішного вам професійного становлення і гарних спогадів про студентські роки», – побажала Людмила Тимощук випускникам-магістрантам, вітаючи їх із отриманням дипломів.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації