Головна Освіта Вже цьогоріч діти села Башлики матимуть сучасні умови для навчання

Вже цьогоріч діти села Башлики матимуть сучасні умови для навчання

2416

Спортивна зала площею понад 450 м², велика кухня, просторі коридори, затишні та теплі класні кімнати, спеціалізований ліфт  – саме такі умови створюють для учнів у навчальному закладі села Башлики Луцького району.

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, 6 квітня 2021 року, з ходом будівельних робіт ознайомився перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко.

Наразі на будівельному майданчику тривають внутрішні роботи, завершується монтаж електромереж та опалювальної системи, встановлюються двері у класних кімнатах. Невдовзі будівельники приступлять до встановлення сантехніки  та облаштування санвузлів. До завершальних будівельних робіт підготовленні класи хімії, фізики та біології.

Важливо, що новозбудований навчальний заклад відповідатиме усім умовам інклюзивного навчання – ширина дверей усюди становить 1 метр, також встановлять підйомний ліфт.

До слова, у школі встановленні та працюють два потужні, сучасні твердопаливні котли. За словами будівельників, минулої зими було перевірено їхню ефективність – внутрішні будівельні роботи тривали навіть при низьких температурних показниках.

З настанням сприятливих погодних умов приступлять до виконання зовнішніх оздоблювальних робіт та облаштування шкільного подвір’я.

Наразі будівельна готовність навчального закладу складає понад 60 %. Загальна кошторисна вартість будівельних робіт – 114 мільйонів гривень.

Будувати школу «з нуля» розпочали у 2018 році, цьогоріч завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» навчальний заклад розпочне свою роботу.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації