Головна Освіта Володимир-Волинський ліцей «Центр освіти» святкує 59 років

Володимир-Волинський ліцей «Центр освіти» святкує 59 років

1852

22 жовтня Володимир-Волинський ліцей «Центр освіти» Волинської обласної ради відсвяткував 59-ту річницю. З цієї нагоди у навчальному закладі відбулась урочиста лінійка, у якій взяли участь вчителі, учні та запрошені гості.

На початку лінійки з вітальним словом виступив директор ліцею Валентин Вірковський, який відзначив, що за 59 років існування школа пройшла довгий і непростий шлях, який долали і  учні, і вчителі. Це злети і падіння, стрімкий  поступ й буденна праця, реформи і численні зміни, які довелось  пережити навчальному закладу, що і нині не втрачає перших сходинок за результатами роботи педагогічного колективу та досягненнями їхніх учнів.

“Для багатьох стіни школи стали рідною домівкою, де завжди можна поспілкуватися з друзями, отримати багато нової  інформації, навчитись приймати важливі рішення. А для когось школа стала сенсом усього життя”, – наголосив Валентин Вірковський.

До привітань долучились запрошені гості: депутат обласної ради, помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч, депутат міської ради  Микола Савельєв, начальник відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань В’ячеслав Петрук та голова батьківського комітету  Леся Асмолкова.

День рідної школи “Центр освіти” відзначив святковою програмою та розважальними заходами, зокрема яскравими фотозонами, відеофлешмобом від учнів та випускників школи, грою-квестом для учнів 5-го класу та фотоквестом «Ми всі родом із дитинства» для учнів 6-х класів.

Володимир-Волинському ліцею «Центр освіти» – 59 років

Володимир-Волинському ліцею «Центр освіти» – 59 років

Джерело