Головна Освіта Володимирські старшокласники приміряли на себе роль депутатів міської ради

Володимирські старшокласники приміряли на себе роль депутатів міської ради

1442

11 квітня старшокласники громади разом з педагогами-організаторами взяли участь у проведенні «Сесії лідерів учнівського самоврядування», організованої відділом молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань та Центром позашкільної освіти.

Розпочався день учнівського самоврядування у Володимирській міській раді зі спілкування з керівниками структурних підрозділів на оперативній нараді, яку проводить міський голова Ігор Пальонка, після чого познайомились ближче з очільником громади у його кабінеті.

Далі на учнів володимирських ліцеїв чекала захоплива екскурсія містом та підземеллями церков Володимира, яку провела директорка туристично-інформаційного центру Ірина Ковальчук.

Потому у залі засідань відбулась справжня, наче у депутатів, сесія з питання розвитку учнівського самоврядування, яку провів секретар міської ради Іван Юхимюк.  По закінченню заходу лідери поділились своїми позитивними враженнями  та пропозиціями.

Зазначимо, що підтримуючи ініціативу «Громада, дружня до дітей і молоді», виконавчий комітет Володимирської міської ради уперше долучився до акції глобальної ініціативи ЮНІСЕФ «Дитяча сесія» – традиційного міжнародного заходу, ще в листопаді 2019 року.