Головна Освіта Волинян запрошують навчатися у ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС

Волинян запрошують навчатися у ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС

768

З нового навчального року розпочнуть свою роботу перші чотири ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС. Вони знаходяться у Вінниці, Івано-Франківську, Києві та Дніпрі.

Сьогодні очільниця департаменту соціальної та ветеранської політики ОДА Оксана Гобод, працівники головного управління ДСНС у Волинській області та представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності обговорили можливість вступу до закладу юних волинян.

Відтак, навчатися у ліцеях зможуть діти загиблих, поранених або зниклих безвісти працівників та військовослужбовців органів системи МВС й Сил безпеки та оборони України, а також діти учасників бойових дій.

Тут молодь отримає якісну освіту, психологічну та емоційну підтримку, а також розкриє свій потенціал, зростаючи сильним та відповідальним громадянами.

У майбутньому вихованці ліцеїв зможуть поповнити лави правоохоронців, рятувальників та військовослужбовців.

Вступна кампанія триватиме до 16 липня. Обов’язкова умова для вступу – базова середня освіта, тобто закінчення 9-го класу школи або іншої освітньої установи.

Для участі у відборі кандидатів до зарахування, заповнюйте форму зворотного зв’язку та очікуйте дзвінка від приймальної комісії: http://surl.li/usyvs.