Головна Освіта Ви навчаєте не для школи, а для життя: на Волині привітали працівників...

Ви навчаєте не для школи, а для життя: на Волині привітали працівників освіти

1361

Сильні держави творились сильними людьми, і освітяни – це спільнота людей, які упродовж свого життя закладають фундаментальну основу сильної держави. Адже діти – наше майбутнє, і їх освіта та розвиток залежить саме від педагогів.

Дехто з освітян сьогодні переодягнений у «піксель» та захищає державу в окопах і бліндажах. Дехто з них назавжди залишився у споминах – вічна пам’ять Героям України.

В найскладніший для країни час працівники галузі виявили неймовірний патріотизм, взаємопідтримку та згуртованість. У закладах освіти були створені місця для проживання внутрішньо переміщених осіб. Власними силами трудові освітянські колективи допомагали забезпечувати харчуванням українських військовослужбовців і бійців територіальної оборони. Неодноразово освітяни збирали та передавали кошти на підтримку Збройних сил України.

Волинь багата талановитими педагогами, які щороку мають значні досягнення у галузі освіти. За підсумками Національного мультипредметного тесту в нашій області – 560 двохсотбальних результатів тестування. Серед яких: 142 з української мови, 186 з історії України та 232 з математики. До слова, 29 найвищих результатів набрали випускники ліцею № 9 міста Луцьк.

Зі словами подяки до освітян звернувся перший заступник очільника області: «Від імені начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка та від себе особисто дякую вам за невтомну працю і професіоналізм. За сміливість брати на себе відповідальність за навчання, безпеку і життя наших дітей. Дякую за те, що вселяєте у їх серця любов до України та віру в перемогу!», – сказав Сергій Мовенко.

З прийдешнім професійним святом працівників освіти Волині привітали державними відзнаками, обласними нагородами та заслуженими преміями.

Так, нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський» відзначено:

– Тетяну Митчик, директора закладу загальної середньої освіти «Камінь-Каширський ліцей» № 2 Камінь-Каширської міської ради Волинської області;

– Тетяну Михалюк, директора комунальної установи «Волинська обласна Мала Академія наук»;

– Віктора Цейка, директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради Волинської області».

Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України  «Відмінник освіти»:

– Ларису Дуду, керівника гуртків початкового технічного моделювання Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради;

– Ларису Роговську, заступника начальника відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації;

–  Володимир Токарця, директора закладу позашкільної освіти «Ковельська міська станція юних техніків».

Грамотою Міністерства освіти і науки України:

– Олександра Ткачука, заступника начальника – начальника відділу професійної освіти управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації.

Подякою Міністерства освіти і науки України:

– Нелю Ващук, головного фахівця комунального закладу «Відділ соціального розвитку закладів та установ освіти і науки» Волинської обласної ради;

– Сергія Омелюха, директора професійно-технічного училища № 22 смт Луків;

– Тетяну Хвесик, начальника відділу організаційної роботи та прогнозування – головного бухгалтера управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації.

Також у 2022 році обласну Премію імені Йосипа Гошовського за заслуги у сфері освіти отримали:

– Олена Головач, вчитель англійської мови ліцею імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради;

– Олександр Дубина, директор комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради;

– Ігор Кошицький, директор Маньківського ліцею Затурцівської сільської ради Володимир-Волинського району;

– Олена Мазурчук, учитель української мови та літератури Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради;

– Зоя Поцілуй, директор ліцею села Риковичі Павлівської сільської ради Володимир-Волинського району.

Обласні премії отримали:

– Лариса Засєкіна, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці, професора кафедри загальної та клінічної психології Волинського національного університету імені Лесі Українки;

– Ярослав Пастернак, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри прикладної математики та механіки Луцького національного технічного університету.

Обласну Премію імені Лесі Українки отримала Алла Волох, учитель української мови та літератури комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради».

Обласну Премію імені Михайла Кравчука отримала Оксана Бойко, вчитель математики Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради.

Особисті вітання змогли отримати лише незначна кількість талановитих освітян та педагогів. Серед нагороджених – учителі, які підготували по 3 і більше двохсотбальників. А також викладачі, які своєю щоденною працею заслуговують на вдячність та визнання.

Їх нагороди направлені до місцевих органів влади і будуть вручені під час проведення свят у закладах освіти.