Головна Освіта У Ковелі працюють над новим меню для школярів

У Ковелі працюють над новим меню для школярів

1552

У Ковелі почали випробовувати меню відомого кухаря Євгена Клопотенка. Почали з ліцею №10, де упродовж тижня готуватимуть сучасні страви й врешті влаштують голосування.

Перші страви здорового меню: рибні фрикадельки з соусом та салат з буряка із сухариками власного приготування. Від самого ранку над новими рецептами невтомно трудилися шкільні кухарі. Готувати за новими рецептами, переконують, кухарі готові. Головне – аби дітям смакувало. Тож цей експеримент неабияк важливий для усього колективу.

Поступово рекомендоване меню впроваджуватимуть у всіх навчальних закладах. Втім, миттєво, пояснюють місцеві урядники, це зробити неможливо. Зміни треба випробовувати, та й існує низка інших факторів.

Подібний експериментальний тиждень проведуть ще в одному з дитсадків. Щодо десятого ліцею, то до справи підійшли відповідально. Зміни почали із самого харчоблоку. Зокрема, придбали нове обладнання.

Діти тут не лише куштуватимуть новинки щодня, а й оцінюватимуть їх. На виході з їдальні молодші школярі голосуватимуть смайликами сподобалася страва чи ні. Старші ж лишатимуть онлайн-відгуки.

В кінці тижня у школі проведуть дегустацію страв серед колективу, батьківського комітету та запрошених гостей. Страви, які отримають найбільше схвальних відгуків, стануть постійними позиціями у шкільному меню. А вже з нового року сучасне та здорове харчування впроваджуватимуть і в інших навчальних закладах.


Джерело