Головна Освіта У Ковелі працювали сім пунктів тестування зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

У Ковелі працювали сім пунктів тестування зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

3206

15 червня в Ковелі завершились процедури зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Випускників з Ковеля та Ковельського району приймали сім пунктів тестування. Загальна явка на всі тестування склала 71% від раніше заявленої кількості учасників. Під час проведення випробувань серйозних порушень зафіксовано не було, всі випускники змогли скласти випробування з предметів основної сесії відповідно до процедури ЗНО.

Інформацію про остаточні результати та кількість набраних балів по кожному предмету, для вступу в заклади вищої освіти, випускники отримають у своїх електронних кабінетах до 30.06.2021 року.

Слід зазначити, що відповідно до вимог Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання всі пункти пробного тестування організовували свою роботу, дотримуючись рекомендацій Головного санітарного лікаря України та МОЗ. Пункти тестування були забезпечені безконтактними термометрами, дезинфікуючими засобами, антисептиками, певною кількістю засобів індивідуального захисту. У приміщеннях регулярно проводились вологе прибирання та провітрювання. Випускники, які складали ЗНО, подбали про свою власну безпеку: зберігали соціальну дистанцію при вході і виході з пункту тестування, мали при собі захисні маски, прибували в пункти тестування відповідно до часу, який був вказаний в запрошеннях – перепустках.

Особливу подяку хочемо висловити всім відповідальним за пункти тестування: Донюш Т.М., Оксентюку В.І., Кубаю В.О., Шворак С.І., Сидорук Г.О., Ткачуку І.О., Гончаренко О.О., які з року в рік ретельно організовують та успішно проводять всі процедури ЗНО в м. Ковелі. Вдячність педагогам закладів освіти нашого міста та району, адже саме вони, в якості інструкторів допомагали випускникам здолати екзаменаційні випробування. Спасибі медичному та технічному персоналу, оскільки саме вони забезпечували належні умови проходження ЗНО в непростих карантинних умовах. Окрема подяка працівникам Ковельського районного управління поліції ГУНП у Волинській області, патрульній поліції у м. Ковелі УПП у Волинській області за організацію охорони тестових матеріалів та забезпечення громадського порядку під час проведення ЗНО 2021 року у м. Ковелі.
Управління освіти
Джерело