Головна Освіта У Ковельській громаді сядуть за парти 10 тисяч 753 учні

У Ковельській громаді сядуть за парти 10 тисяч 753 учні

1476

Сьогодні у залі засідань відбулась оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та міської ради, комунальних підприємств громади, яку провів міський голова Ігор Чайка.

Про підготовку закладів освіти до навчального року говорив начальник управління освіти Віктор Бичковський. Він запевнив, що усі школи готові до прийому дітей.

Загалом сформовано 422 класи, 10 753 учні сядуть за парти. Свято Першого дзвінка відбудеться 1 вересня. Початок о 10.00 год.Також Віктор Бичковський повідомив, що на сьогодні уже 35 відсотків освітян вакциновані і цей процес триває. Прикладом є ліцеї №№10 та 13, де уже понад половина працівників мають щеплення.

У Ковельській громаді сядуть за парти 10 тисяч 753 учні

Про хід будівельно-ремонтних робіт на об’єктах міста доповідав начальник відділу капітального будівництва Сергій Дудка.
Зокрема, він зазначив, що завершується капітальний ремонт з розчищення русла Турії, будівництво мереж на стадіоні “Локомотив”, дороги на вулиці Відродження.

У Ковельській громаді сядуть за парти 10 тисяч 753 учні

Найближчим часом бригади приступлять до облаштування прибудинкових територій на Незалежності, 80 – Вербицького, 2 та Володимира Кияна, 47 – 49.
Міський голова наголосив, що необхідно пришвидшити усі заплановані ремонтні роботи, аби встигнути до холодів.
Ігор Чайка доручив розпорядникам коштів сформувати бюджетні запити на 2022 рік, адже у вересні розпочинається формування головного фінансового документа громади.

Джерело