Головна Освіта У навчальних закладах Шацького району пролунав останній дзвінок

У навчальних закладах Шацького району пролунав останній дзвінок

10685

У п’ятницю, 24 травня 2019 року, у всіх навчальних закладах Шацького  району відбулися урочисті заходи з нагоди завершення навчального року. Свято останнього дзвоника завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче, адже для випускників шкіл дзвінок в цей день пролунав востаннє.

Голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець взяв участь в урочистій лінійці Голядинської ЗОШ І-го ступеня. Очільник району привітав усіх зі святом та побажав  випускникам впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети.

На урочистий захід до загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с.Пулемець завітав голова Шацької районної ради Сергій Карпук.

Представники райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту також взяли участь у святкових лінійках в інших навчальних закладах району.

В опорному закладі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Шацьк свято останнього дзвоника проходило в особливій піднесено-святковій атмосфері.

Традиційно під звуки маршу троє учнів школи урочисто винесли Державний Прапор України, а згодом пролунали й перші звуки Державного Гімну України. А через декілька хвилин запросили на останню шкільну лінійку й найстарших школярів – випускників школи у супроводі своїх класних керівників двох класів – Тамари Мазурок та Віри Романюк.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, котрі загинули в зоні антитерористичної операції, а зокрема, віддавши особливу шану випускнику школи, який загинув захищаючи територіальну цілісність на Сході нашої держави – Сергієві Мокренку.

Привітав випускників директор навчального закладу Валерій Михальчук, який побажав добре скласти державну підсумкову атестацію та ЗНО і в подальшому знайти вірний шлях у житті, а вчителям та всім іншим учням – добре відпочити влітку та з новими силами повернутися до рідного закладу. Директор школи  відзначив похвальними грамотами відмінників навчання.

З вітальним словом виступила Людмила Єрофєєва – начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації, яка також привітала всіх школярів із завершенням навчального року та  вручила грамоти найкращим спортсменам-дзюдоїстам школи.

Долучився до привітань  Анатолій Павлей начальник гуманітарного відділу Шацької  ОТГ, який також вручив відповідні грамоти.

Щиро привітали усіх зі святом представники державних природоохоронних установ району та нагородили переможців за активну участь у тематичних заходах Шацького національного природного парку, допомогу у формуванні екологічної культури в учнівської молоді, популяризації екологічного виховання, а також за участь у районних конкурсах, вручивши їм грамоти, подарунки та грошові винагороди.

Випускники школи попрощалися з рідним навчальним закладом піснею та танцем, випустивши у небо кольорові повітряні кульки і символічні дві повітряні одинадцятки.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.