Головна Право Близько 500 повідомлень про домашнє насильство з початку року опрацювали поліцейські у...

Близько 500 повідомлень про домашнє насильство з початку року опрацювали поліцейські у Луцьку

1293

Таку статистику подає сектор протидії домашньому насильству Луцького районного управління поліції, що безпосередньо реагує на кожен виклик щодо насильства у сім’ї.

Це значно менше, ніж за аналогічний період минулоріч. Загалом за період з 1 січня по 1 травня 2022 року було здійснено 487 виїздів,  з них підтвердилось 100. Від домашнього насильства у Луцьку постраждало 107 осіб – це 94 жінки, 6 чоловіків та 7 дітей.

На правопорушників поліцейські склали протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 173-2 КУпАП.

Окрім цього, розпочато три кримінальні провадження за ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) та 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

47 особам винесено термінові заборонні приписи з такими обмеженнями: зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи, заборона на вхід та перебування в місці проживання (перебування) постраждалої особи, а також заборона в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою.

На профілактичний облік «кривдник» поставлено 81 особу, з ними регулярно проводиться профілактична робота, аби запобігти повторному вчиненню правопорушень.

До притулку влаштовано двох постраждалих від домашнього насильства людей.

Поліцейські продовжують належним чином реагувати на кожне звернення та надавати необхідну допомогу тим, хто постраждав від насильства в сім’ї. Закликаємо громадян не замовчувати проблему, повідомляти про такі факти на 102.

Нагадаємо, у Волинській області працює три мобільних групи з протидії домашнього насильству.

Сектор комунікації поліції Волинської області