Головна Право Бойові мистецтва, танці та рукоділля: волинські поліцейські влаштували масштабне свято для діток-переселенців...

Бойові мистецтва, танці та рукоділля: волинські поліцейські влаштували масштабне свято для діток-переселенців у Луцькому районі

969

Ювенали, поліцейські психологи, луцькі спортивний та танцювальний клуби та місцевий ПОГ об’єдналися, аби підбадьорити і подарувати тепло маленьким переселенцям із різних областей України, які знайшли прихисток на Волині.

Вони завітали до одного із місць компактного проживання у Луцькому районі та влаштували масштабне свято.

На жаль, захід розпочався із сигналу «повітряна тривога», тому усі дружно пройшли до укриття, аби бути в безпеці, та навіть там ніхто не сумував. Присутні мали змогу познайомитися, розповісти про себе та розмалювати одне одному обличчя. Переважно, дітки для своїх малюнків обирали синьо-жовті кольори.

Почувши очікуваний «відбій», разом з правоохоронцями вирушили на подвір’я, де  споглядали шоу від вихованців та тренерів клубу бойових мистецтв «Герць» та школи танцю «Баланс».

Як розповіла очільниця сектору ювенальної превенції Інна Остапович, в очах дітей можна було помітити захоплення, а на обличчі – радість. «Такі заходи вкрай необхідні для наших найменших громадян, це допомагає відволікти їх від поганих новин, повеселити і впевнити, що життя триває. Хтось із них втратив будинок, хтось – переживає за рідних чи друзів, які залишились на небезпечних територіях, вони все відчувають. Тому ми не можемо оминати їх своєю увагою і намагаємося часто влаштовувати такі заходи», – каже поліцейська.

Майстер-класи, на запрошення ювеналів, погодилася провести небайдужа лучанка Софія. Військових котиків малювали найменші, інші – робили орігамі та патріотичні браслети з бісеру.

Завершилася зустріч на веселій ноті, подарунках для кожної дитини від громадської організації та словах вдячності.

«Радіємо, що можемо працювати на цьому фронті, він також важливий, і додавати до життя цих діток яскравих фарб», – підсумувала Інна Остапович.

Сектор комунікації поліції Волинської області