Головна Право Чотирьом зловмисникам, які розповсюджували наркотики на території Волинської області, оголосили підозри 

Чотирьом зловмисникам, які розповсюджували наркотики на території Волинської області, оголосили підозри 

682

Нагадуємо, вчора у Ковелі та Ковельському районі поліцейські провели понад 20 обшуків за місцем проживання осіб, ймовірно, причетних до організації наркобізнесу на Волині.

Встановлено, що злочинну діяльність особи провадили на території всієї області, зокрема правоохоронці обґрунтовано підозрюють їх у розповсюдженні наркотиків у Княгининівській громаді та в мікрорайоні ДПЗ у Луцьку. Усі зловмисники – мешканці Ковеля.

Під час обшуків вилучено наркотичні речовини (психотропи, коноплі, канабіс та інші), пристрої для їх виготовлення і вживання, шприци з невідомими речовинами, пакетики для фасування наркотиків. Також виявлено речі, які можуть бути краденими (відмички, електроінструменти та інше), численні мобільні термінали та телефони, банківські картки, радіостанції, кошти, здобуті злочинним шляхом, пістолети та патрони, каміння бурштину тощо.

Чотирьом зловмисникам, які розповсюджували наркотики на території області, оголосили підозри Чотирьом зловмисникам, які розповсюджували наркотики на території області, оголосили підозри Чотирьом зловмисникам, які розповсюджували наркотики на території області, оголосили підозри За 11 фактами незаконної злочинної діяльності фігурантам справи правоохоронці оголосили про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 (збут особливо небезпечних наркотичних засобів або психотропних речовин), ч. 1 ст. 309 (зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

«Одному зловмиснику суд вже обрав запобіжний захід – 60 діб тримання під вартою. Нині він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Трьох інших правопорушників затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, сьогодні слідчі клопотатимуть про обрання їм запобіжного заходу – тримання під вартою», – зазначив начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко.

Слідчі дії тривають, зараз правоохоронці вилучають закладки на території області.

Чотирьом зловмисникам, які розповсюджували наркотики на території області, оголосили підозри Чотирьом зловмисникам, які розповсюджували наркотики на території області, оголосили підозри Чотирьом зловмисникам, які розповсюджували наркотики на території області, оголосили підозри Чотирьом зловмисникам, які розповсюджували наркотики на території області, оголосили підозри Також встановлюється причетність зловмисників до вчинення інших злочинів.

Сектор комунікації поліції Волинської області

Джерело