Головна Право Депутати вимагають ретельного розслідування за фактом цинічного грабежу в Нововолинську

Депутати вимагають ретельного розслідування за фактом цинічного грабежу в Нововолинську

2901

 21 травня нинішнього року керівництво Нововолинського заводу залізобетонних виробів, яке знаходиться за адресою м. Нововолинськ, вулиця Шахтарська, 47, виявило крадіжку залізничного полотна довжиною 126 метрів. Це – рейки, підкладки і накладки рейкові, костилі. Скоїли її на під’їзних коліях підприємства приблизно 19 – 20 травня. Орієнтовна сума збитків, за попередніми підрахунками, становить більше 600 тисяч гривень. Про це йдеться у спільному запиті депутатів облради з Нововолинська Алли Лісової та Валерія Курстака.
"Варто зазначити, що характер та ступінь пошкодження вищевказаної колії не лише наносить матеріальні втрати заводу та іншим суб’єктам господарювання, які розміщені поруч, а й може призвести до аварії (сходження з рейок) поїзда й створити небезпеку для здоров»я і життя людей. Зазначені дії підпадають під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого відповідними статтями Кримінального кодексу України. Даний злочин та, як наслідок, його безкарність, служить поганим прикладом для любителів дармової наживи, наносить велику шкоду підприємствам, які сплачують податки в бюджет, а отже – і громаді міста. Його можна кваліфікувати як посягання на підрив економічної стабільності нашої держави.
Тому просимо вас взяти під особливий контроль розслідування цього цинічного злочину, щоб якнайшвидше знайти зловмисників й притягнути їх до відповідальності",- цитуємо депутатський запит, спрямований до Головного управління Національної поліції у Волинській області  та Управління Служби безпеки України у Волинській області   для розгляду і вирішення по суті.

Результати голосування за запит

Всі запити Валерія Курстака

Всі запити Алли Лісової

Всі депутатські запити