Головна Право Десятеро незаконних мігрантів українець віз гужовою підводою

Десятеро незаконних мігрантів українець віз гужовою підводою

3175

П’ятеро чоловіків, чо­тири жінки, одна з яких похилого віку, ра­зом з чотирирічною ди­тиною намагались 29 березня вночі не­за­кон­но потрапити із Рес­пуб­ліки Білорусь в Укра­ї­ну в обхід пункту про­пус­ку. Порушити кор­дон гру­па незаконних мігрантів нама­галася на ділянці відділу прикордонної служ­би «Піща».

Один з прикордонних нарядів помітив групу невідомих осіб, що рухалася на гужо­вій підводі від лінії держрубежу в напрямку населеного пункту Піща. Негайно на місце виїхала група реагування, яка наздогнала та затримала нічних гостей. «Мандрівники» азіатської зовнішності за документами вия­вилися громадянами Палестини, а супро­во­д­жував їх українець, як з’ясувалося, міс­цевий житель. Чоловік пояснив, що напе­редодні під час заготівлі дров у лісі до нього звернувся невідомий чоловік та запро­понував за винагороду забрати декількох осіб та перевезти їх від кордону в українське село.

Наразі тривають заходи щодо встанов­лен­ня всіх обставин правопорушення. Гро­мадян Палестини очікує суд по притягненню до адміністративної відповідальності за не­за­конне перетинання державного кордону України, а стосовно громадянина України ви­рішується питання з притягнення його до відповідальності за незаконне переправ­лення осіб через державний кордон України.

Олег ЛИЧКОВСЬКИЙ.