Головна Право До волинських поліцейських завітали школярі з Рівненщини

До волинських поліцейських завітали школярі з Рівненщини

2446

На гостинах у волинських поліцейських побували вихованці Острожецького навчально-виховного комплексу, що в Млинівському району сусідньої Рівненської області. Діти ознайомилися з особливостями поліцейської роботи, побували на екскурсії в диспетчерській службі «102», вибухотехнічному відділі, поспілкувалися зі співробітниками ювенальної превенції.

Зустріч провели в рамках традиційних заходів Днів відкритих дверей. Керівник чергової частини головного управління Нацполіції в області Ілля Яциняк розповів школярам про особливості роботи підрозділу, продемонстрував макети зброї та спецзасобів, а також службові автомобілі на яких здійснюють поліцейські виїзди на виклики.

Начальник відділу служби «102» волинської поліції Михайло Гаврилюк ознайомив гостей із порядоком реагування органів поліції на звернення та повідомлення громадян,  роботою операторів та диспетчерів служби.

Про правила поводження із предметами, що можуть становити вибухову небезпеку розповіла дітям інспектор-вибухотехнік Валерія Гаврилюк. Інспектор-кінолог з пошуку вибухових пристроїв та зброї кінологічного центру обласної поліції Юрій Сава продемонстрував дітям роботу службової собаки Хайми-Наї.

Завершилася зустріч профілактичною бесідою з школярами, яку провели співробітники сектору ювенальної превенції волинської поліції. Йшлося, зокрема, про правила поведінки у повсякденному житті та екстремальних ситуаціях, важливості дотримання вимог законну.

Сектор комунікації поліції Волинської області