Головна Право Двох посадовців Волинської ОДА підозрюють в пособництві в заволодінні підприємством майже 320...

Двох посадовців Волинської ОДА підозрюють в пособництві в заволодінні підприємством майже 320 тис грн бюджетних коштів

1583

Під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області за оперативного супроводу Управління СБУ в області слідчими Слідчого управління Головного управління Національної поліції в області задокументовано факт незаконного заволодіння суб’єктом господарювання за пособництва посадовців Волинської ОДА бюджетними коштами в сумі майже 320 тис. грн.

Про це Шацькому краю повідомили у Прокуратурі Волинської області.

Посадовці “заплющили очі” на те, що підприємство, виконуючи договір підряду щодо проведення капітального ремонту автомобільної дороги у Турійському районі, виконало не всі роботи, й підписали необхідні документи, аби виконавець отримав плату за повний обсяг робіт.

Таким чином підприємству було перераховано майже 320 тис. грн. за роботи, яких воно не виконало.

Нині обом працівникам обласної державної адміністрації повідомлено про підозру у пособництві у заволодінні чужим майном у великих розмірах, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 191 КК України).

У ході досудового розслідування буде також проведена перевірка повноти виконання усіх умов договору підряду, сума якого складає понад 14 млн. грн.

Пресслужба прокуратури області