Головна Право Хулігана, який розмалював зупинку в центрі міста, поліцейські та муніципали знайшли за...

Хулігана, який розмалював зупинку в центрі міста, поліцейські та муніципали знайшли за кілька годин: як це було і що йому загрожує

1337

Учора вдень у місцевих ЗМІ з’явилась інформація про те, що невідома особа розмалювала так звану «розумну» зупинку біля ЦУМа, в центрі Луцька. Цей факт поліцейські одразу ж зареєстрували в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень і почали шукати винуватця.

Завдяки відео та фото з камер спостереження, оприлюднених департаментом муніципальної варти Луцької міськради, а також моніторингу ними профілів у соціальних мережах, поліцейські і працівники департаменту швидко встановили особу хулігана.

Для цього знадобилось буквально кілька годин. Сьогодні в Луцькому райуправлінні поліції 26-річний порушник розкаявся у скоєному та пообіцяв ніколи не чинити схожого.

На нього склали протокол за ст. 173 КУпАП: вчинення дрібного хуліганства тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб. Рішення про покарання прийматиме суд.

Працівники поліції дякують небайдужим громадянам, які поширювали інформацію про вчинення хуліганства!

Однак виявлення й затримання порушника було б неможливим без кропіткої роботи поліцейських та працівників департаменту муніципальної варти. Застерігаємо всіх від скоєння схожих вчинків у майбутньому!

Сектор комунікації поліції Волинської області