Головна Право Луцькі правоохоронці виявили та ліквідували факти незаконного виготовлення і реалізації сурогату

Луцькі правоохоронці виявили та ліквідували факти незаконного виготовлення і реалізації сурогату

1301

Нещодавно під час розширеної наради міський голова Ігор Поліщук вкотре нагадав про зборище безхатьків під мостом на вулиці Привокзальній.

“Очевидно, що їх притягує туди точка продажу сурогату», – вважає міський голова, тож дав доручення правоохоронним органам, щоб відповідно відреагували на цей факт.

Працівники поліції, у свою чергу, виявили та ліквідували факти незаконного продажу сурогату на території міста Луцька, а особливо, поблизу шляхопроводу по вулиці Привокзальній та проспекті Перемоги.

За даними поліцейських, самогон та інші міцні напої домашнього виготовлення вони виявили в жителів Луцька на вулицях Привокзальній, Арцеулова, Гулака-Артемовського та проспекті Перемоги. На правопорушників складено адміністративні протоколи за ст. 176 КУпАП та накладено стягнення у вигляді штрафу.

Також працівники поліції виявили факти торгівлі спиртними напоями домашнього виготовлення на проспекті Перемоги, 25 та вулиці Привокзальній, 1 та склали на продавців сурогату адміністративні протоколи за ст. 164-16 КУпАП.

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)

br/>Джерело – Луцька міська рада