Головна Право На хабарі у 35 000 доларів США затримали депутата Волинської обласної ради...

На хабарі у 35 000 доларів США затримали депутата Волинської обласної ради – Нацполіція

425

За вказану суму депутат обіцяв «вирішити» земельне питання. Затримали його під час передачі третього траншу – 25 000 доларів США. 

Викрили депутата Волинської обласної ради оперативники управління стратегічних розслідувань у Волинській області Національної поліції України спільно з НАБУ та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою. Фігурант вимагав від громадянина 35 000 доларів США винагороди за вирішення земельного питання.

Громадянин хотів придбати ділянку для ведення господарської діяльності, тим самим інвестуючи кошти в одну із громад області. Проте за таку можливість він мав надати депутату неправомірну вигоду.

12 вересня депутата Волинської обласної ради затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Щоби приховати свою діяльність, фігурант обміняв 25 тисяч доларів США неправомірної вигоди на євро.

Раніше правоохоронці задокументували кілька фактів одержання депутатом неправомірної вигоди на загальну суму 10 000 доларів США.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому депутату підозри та обрання запобіжного заходу. У межах кримінального провадження перевірятиметься причетність до корупційної схеми посадових осіб однієї з місцевих рад.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України