Головна Право На Волині поліція посилює охорону правопорядку в місцях ймовірних спроб незаконного видобутку...

На Волині поліція посилює охорону правопорядку в місцях ймовірних спроб незаконного видобутку бурштину

3395

Відсьогодні до забезпечення правопорядку в північних районах Волині долучилися військовослужбовці Національної гвардії України, роти поліції особливого призначення та патрульної служби поліції особливого призначення «Світязь», а також підрозділ патрульної полії з охорони громадського порядку ТОР. Додаткові сили залучили задля недопущення з початком потепління спроб незаконного видобутку бурштину.

Правоохоронці забезпечуватимуть правопорядок у місцях можливого незаконного видобутку бурштину-сирцю в Маневицькому та Любешівському районах.

Поліцейські спільно з військовослужбовцями проаналізували стан публічної безпеки на території Маневицького та Любешівського районів, відпрацювали механізми спільних дій у випадках спроб незаконного видобутку бурштину.

Заступник начальника ГУНП в області Сергій Козак проінспектував підрозділи правоохоронців, які забезпечують правопорядок у місцях можливих спроб незаконного видобутку бурштину, перевірив їх готовність до несення служби у весняний період, стан побутових умов у місцях дислокації.

Сектор комунікації поліції Волинської області