Головна Право На Волині представлено керівників Ковельської та Камінь-Каширської окружних прокуратур

На Волині представлено керівників Ковельської та Камінь-Каширської окружних прокуратур

1302

17 березня 2021 року, виконувач обов’язків керівника Волинської обласної прокуратури Олег Губчак представив колективам двох новостворених окружних прокуратур – Камінь-Каширської та Ковельської – їхніх керівників – Сергія Романюка і Юрія Новосада.

Новопризначені керівники окружних прокуратур успішно пройшли три етапи атестації, під час якої здійснювалося оцінювання за критеріями професійної компетентності, етики та доброчесності.

Комісія з добору керівного складу органів прокуратури схвалила їхні кандидатури, відтак вони призначені на посади наказом керівника Волинської обласної прокуратури.

«На Волині, як і у всій Україні, розпочинають діяльність окружні прокуратури. Наше спільне завдання – ефективно організувати роботу на місцях і працювати на результат – забезпечення законності на ввірених територіях», – зазначив Олег Губчак, вітаючи Сергія Романюка та Юрія Новосада із призначенням.

 

Довідково:

 

Юрій Новосад народився  05 вересня 1981 року у селі Звірів Ківерцівського району Волинської області.

Вищу освіту здобув у Волинському державному університеті імені Лесі Українки. Доктор юридичних наук.

В органах прокуратури – з 2005 року.

До призначення на посаду керівника Ковельської окружної прокуратури очолював Ковельську місцеву прокуратуру Волинської області.

Сергій Романюк народився 20 червня 1991 року у селищі Люблинець Ковельського району Волинської області.

Вищу освіту здобув у Національному університеті “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого”.

В органах прокуратури – з 2014 року.

До призначення на посаду керівника Камінь-Каширської окружної прокуратури очолював Любомльський відділ Ковельської місцевої прокуратури Волинської області.

Пресслужба обласної прокуратури