Головна Право На Волині триває місячник добровільної здачі зброї

На Волині триває місячник добровільної здачі зброї

3218

З початку його проведення жителі області добровільно передали до органів поліції 85 одиниць зброї та понад 400 різноманітних боєприпасів.

Волиняни здали до поліції, зокрема, дві одиниці нарізної зброї, 66 одиниць мисливської гладкоствольної та 16 одиниць холодної зброї.

Окрім зброї, громадяни здали до органів поліції 40 спецзасобів, 24 газових пістолетів і револьверів, три гранати та понад 400 різноманітних боєприпасів.

Правоохоронці звертають увагу власників вогнепальної мисливської та газової зброї на необхідність дотримування правил постановки зброї на облік та термінів її перереєстрації. Адже незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами тягне за собою кримінальну відповідальність згідно зі ст. 263 Кримінального кодексу України.

З питань добровільної здачі зброї та її реєстрації у законному порядку необхідно звертатись у відділи та відділення поліції за місцем проживання. Телефон сектору з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Волинській області: 74-20-69; 74-22-29

Нагадаємо, що з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, профілактики злочинів з їх використанням з 1 по 30 квітня на території області проходить місячник добровільної здачі зброї.

До слова, у вівторок, 9 квітня, оперативники управління карного розшуку Головного управління Нацполіції в області вилучили у 34-річного лучанина три корпуси гранат «РГД-5» та запали до них, а також майже 200 патронів калібру 5,45 мм та 7,62 мм.

Сектор комунікації поліції Волинської області