Головна Право На Волині упродовж року до суду скеровано 52 кримінальні провадження щодо...

На Волині упродовж року до суду скеровано 52 кримінальні провадження щодо підробки COVID-документації

779

Протягом 2021 року слідчими та дізнавачами області розслідувалося 74 кримінальні провадження про 253 кримінальні правопорушення, пов’язаних з підробкою результатів  ПЛР – тестів, довідок про щеплення від COVID-19, міжнародних свідоцтв про вакцинацію та COVID-сертифікатів.

До суду скеровано  52 кримінальні провадження на 219 епізодів. У 37 кримінальних провадженнях (70 епізодів) особам повідомлено про підозру щодо підробки  міжнародних свідоцтв про вакцинацію та COVID-сертифікатів (ст.358 КК України) та у 15 кримінальних провадженнях (149 епізодів) особам повідомлено про підозру щодо підробки результатів  ПЛР-тестів (ст.358 КК України).

П’ятьом особам повідомили про підозру у скоєнні 10 кримінальних правопорушень щодо підробки  міжнародних свідоцтв про вакцинацію та COVID-сертифікатів за ст.358 КК України.

Нині триває досудове розслідування у 16 кримінальних провадженнях. З них 15 – пов’язаних з підробкою міжнародних свідоцтв про вакцинацію та COVID-сертифікатів за ст.358 КК України  та  1 – за ст. 362 (несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем) КК України. Також 3 кримінальних провадження, пов’язаних з підробкою результатів ПЛР тестів.

Сектор комунікації поліції Волинської області

Джерело