Головна Право Офіцери Володимир-Волинського відділу поліції менш, ніж за добу, розшукали пенсіонерку

Офіцери Володимир-Волинського відділу поліції менш, ніж за добу, розшукали пенсіонерку

1035

Жінка пішла з дому 16 жовтня. Поліцейські офіцери громад навіть у свої вихідні не припиняли пошуків, які увінчались успіхом.

Повідомлення про зниклу родичку надійшло до поліції 16 жовтня. 78-річна пенсіонерка з села Залужжя пішла в невідомому напрямку. Рідні повідомили прикмети жінки, а поліцейські розпочали пошуки. Зауважимо, що в разі зникнення людини до пошуків залучається майже весь особовий склад підрозділу: так було і цього разу.

Пошуки тривали майже цілий день і ніч, а наступного дня до офіцера громади напряму зателефонував небайдужий громадянин та повідомив, що бачив особу, схожу по прикметах на зниклу. Той заручився підтримкою офіцера іншої громади, і разом поліцейські встановили місце знаходження пенсіонерки.

«Ми нагодились якраз вчасно, бо вона вже стояла над урвищем і мало не впала в річку, тримаючись за чагарники. Як з’ясувалось, жінка блукала за кілька кілометрів від села в хащах, була голодною, стомленою та розгубленою. Ми вирішили доставити її в місцевий територіальний центр, де працівники бабусю помили, нагодували та вдягнули», – розповів поліцейський офіцер Устилузької громади Олександр Дем’яненко.

Офіцери Володимир-Волинського відділу поліції менш, ніж за добу, розшукали пенсіонеркуОфіцери сповістили про знайдену жінку родичам та доставили її за місцем проживання. Син розшуканої пан Руслан висловив щиру вдячність поліцейським. Розповів, що матір має поганий зір, втрачає пам’ять і частенько йде з дому, однак так далеко і надовго пішла вперше. Тож чоловік вражений професіоналізмом офіцерів громади.

Офіцери Володимир-Волинського відділу поліції менш, ніж за добу, розшукали пенсіонерку

Завдяки наполегливості, самовідданості та людяності наших поліцейських вдалось врятувати ще одне життя!

Сектор комунікації поліції Волинської області

Джерело