Головна Право Особовий склад поліції Волині готовий до забезпечення правопорядку на території області під...

Особовий склад поліції Волині готовий до забезпечення правопорядку на території області під час відзначення державних свят 

1121

Понад тисячу правоохоронців забезпечуватимуть правопорядок на Волині під час святкування Дня Державного прапора та річниці Незалежності України. Нині усі підрозділи перебувають на посиленому варіанті несення служби. 

З 21 по 24 серпня на території області заплановано близько пів сотні святкових заходів. До охорони публічної безпеки залучать понад тисячу поліцейських. У місцях масового перебування громадян збільшать кількість патрулів. Окрім поліцейських, до забезпечення публічної безпеки та порядку на вулицях області залучать військовослужбовців Національної гвардії України.

Зауважимо, що правоохоронці активно відпрацьовуватимуть місця концентрації громадян, розважальні заклади та місця відпочинку. Також цілодобово в Головному управлінні Національної поліції у Волинській області працюватиме ситуаційний центр, в якому закумулюватиметься вся інформація про оперативну ситуацію в регіоні.

Зичимо волинянам безпечних святкувань та закликаємо неухильно дотримуватися правопорядку!

Сектор комунікації поліції Волинської області

Джерело