Головна Право Податковою міліцією Волині припинено розповсюдження фальсифікату

Податковою міліцією Волині припинено розповсюдження фальсифікату

974

Співробітники податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області в одному з гаражних кооперативів міста Луцька викрили місце накопичення та зберігання фальсифікованих підакцизних товарів, – інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, в рамках проведення операції “Акциз-2020”  та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 199, ч.1 ст. 204 ККУ встановлено, що в гаражному приміщенні незаконно зберігалася значна партія алкогольних напоїв та тютюнових виробів, маркованих марками акцизного податку, що містять явні ознаки підробки. Фальсифікат орієнтовною вартістю півмільйона гривень правоохоронцями вилучено.

За наявною інформацією вказану партію алкоголю та тютюнових виробів зловмисники планували реалізовувати в торгівельних та розважальних закладах м. Луцька та області.

Наразі вирішується питання про статус вилучених товарно-матеріальних цінностей, а також проводиться весь комплекс заходів з метою встановлення осіб, причетних до такої незаконної діяльності.

В ГУ ДФС у Волинській області наголошують, що триває операція «Акциз-2020», основним завданням якої є очищення та детінізація ринку підакцизу від фальсифікату.

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області