Головна Право Податковою міліцією Волині викрито факт незаконного постачання спирту на територію області

Податковою міліцією Волині викрито факт незаконного постачання спирту на територію області

1265

В рамках операції «Акциз-2020» співробітниками податкової міліції Волині  попереджено спробу незаконного транспортування з метою збуту великої партії спирту, – інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Правоохоронці, отримавши інформацію про можливе незаконне транспортування підакцизних товарів, у взаємодії з працівниками управління патрульної поліції у Волинській області ДПП, у місті Луцьк зупинили та обстежили транспортний засіб марки Mersedes-Benz. В ході проведених заходів з’ясовано, що близько 2 тон рідини з характерним запахом спирту транспортувалося  без оформлених належним чином документів.

Згідно попередньо встановленої інформації, вилучений спирт призначався для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, що в подальшому мали бути реалізовані через роздрібну торгівельну мережу на території області.

В результаті проведених заходів спирт та транспортний засіб, яким здійснювалося транспортування підакцизних товарів, вилучено. Орієнтовна вартість вилученого майна становить 700 тисяч гривень.

На даний час вирішується питання про складання адміністративного протоколу.

За матеріалами ГУ ДФС у Волинській області